Expedice 2024 aneb jak to vidí studenti z FRRMS

7. 8. 2024 -

Myslíte si, že výjezdy do zahraničí za naši fakultu jsou pouze o dotaznících a komunikaci s místními? Nely Wirglerová vás přesvědčí o opaku!
“Váš projekt vždy nemusí mít každodenní pracovní nasazení a někdy se díky tomu dostanete i k projektům ostatních, jako třeba já k mým kamarádům z LDF. Každé ráno se vyrazí do lesů a kopců analyzovat druhovou diverzitu stromů a rostlin, pracovat na testech, které mají za úkol zkoumat schopnost půdy infiltrovat vodu, anebo měřit v oplocených plochách mladé stromky a analyzovat jejich růst. ???????? I přes povinnosti v rámci svého projektu díky tomu získávám zkušenosti a nové vědomosti z různých vědních oborů a mám tak skvělou příležitost rozvíjet své znalosti a objevovat nové oblasti svých zájmů.” ????

Najdete nás také na