Rekapitulace roku 2023

19. 1. 2024 -

Vyhlížíme lepší zítřky? Když se ohlédneme za letošním rokem v Mongolsku, povedlo se skoro všechno, na co se sáhlo.

???? Úspěšně jsme prezentovali několik českých univerzit a lesnických firem, připravili mongolské verze českých her o lese a vyzkoušeli lesní pedagogiku.
????Prezentovali jsme vědecké výsledky na několika workshopech a konferenci.
???? Pokračovali jsme ve výsadbách lesa, vědě a výzkumu a realizaci dalších výukových ploch.
???? Spolupracovali jsme s novými studenty a vyměňovali si zkušenosti s novými lesníky.
???? Učili jsme udržitelnou lesnickou praxi nebo třeba stromolezení.
???? Organizovali jsme výjezd pro mongolské lesníky a akademiky do Česka.
???? Podařilo se nám dostat české studenty lesnictví do Mongolska a ty mongolské zase k nám.
???? Zaváděli jsme český systém značení turistických stezek, proškolili první místní značkaře a otevřeli první oficiální turistickou stezku.

A to pořád není všechno. Poznali jsme spoustu nových skvělých lidí a získali nové přátele. Tímto bychom chtěli všem, kteří byli toho všeho součástí, poděkovat. Bez vás by to nešlo! Tak ať je příští rok Česko-mongolské spolupráce minimálně stejně tak úspěšný, jako ten končící.